Centrum pohybu Olomouc – kurzy jógy a cvičení v Olomouci

Objevte skvělé fitness pro děti, dospělé i seniory

Uvolnění, rovnováha a vitalita. Láká Vás něco víc? Bez pohybu, vědomého prožívání každého okamžiku a pozornosti k životu se Vaší přirozeností nestanou. Naše fitness, centrum jógových a zdravotních cvičení v Olomouci nabízí podmínky a odborné lektory k rozvoji životní harmonie. Přijďte se přesvědčit.

  • Sokolská 586/7
  • Olomouc
  • 779 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Individuální a skupinová cvičení

Máte dost nepříjemných bolestí zad, šíje nebo tělesného nepohodlí při pohybu? Oddejte se cestě ke změně díky naší zkušenosti se zdravotním cvičením a fitness ve specializovaném tělocvičném centru v Olomouci. Vybrat si můžete cviky pro rodiče s dětmi, cvičení pro zdravá záda a páteř, jako jsou SM systém nebo pilates, či cvičení pro seniory.

Vytvoříme tréninkové programy pro mateřské, základní i střední školy, firmy, sportovní kuby a studenty univerzity třetího věku. Nebo připravíme individuální cvičební lekce na míru podle Vašeho zdravotního stavu. Dáváte přednost pohybu na čerstvém vzduchu? Objednejte se na naše outdoor programy FitKoloběh, Nordic walking a Od chůze k běhu.

Moderní jóga a fitness v Olomouci

Trápí Vás stres? Zvlášť v zaměstnání se mu vyhnout nemůžete, ale jednoduše mu přestaňte věnovat pozornost. Jak? Vědomým pohybem v souladu s hlubokým dýcháním při jógových cvičeních či fitness v našem centru v Olomouci. Po pravidelných lekcích power jógy se budete cítit jako znovuzrození, při flow józe se skvěle uvolníte.

Nebo si vyzkoušejte originální cvičení Woudink, na jehož vývoji se naše centrum podílelo. Nenásilné posilování na ohnutém prkně Woudi zažívá doslova boom. Stejně jako Fit drum v rytmu bubnů, protažení celého těla metodou Fit Pain Free nebo jedinečná kombinace cvičení s pružnou tyčí flexi-bar a lehkými činkami X-co. A co takhle spalovací programy Kranking nebo K2 hiking? Lepší cvičení pro ženy v Olomouci nenajdete.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.